Rezervasyon için 0555 992 10 50 'yi arayınız
Yeşil Pasaport'a VİZESİZ turlar

Günübirlik turlar için VİZE GEREKLİDİR !!!

Hakkımızda

 

Estamos Travel ailesi olarak kuruluşumuzdan bu yana kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bireysel ve kurumsal yapınıza en uygun şekilde özenle sunmaya devam ediyoruz.


Estamos Travel; incoming operasyonlar, gemi turları ve feribot bağlantılı Yunan Adaları paket programları konusunda uzmanlaşmış A Grubu seyahat acentasıdır.
Müşterilerimize özellikle Yunan Adaları konusunda daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacı ile Atina, Mykonos, Santorini, Sakız, Samos, Kos ve Rodos'ta de bir çok yerel Yunan acentayla sözleşmeler yapılarak bu adalardaki hizmetlerimiz direk kendi ofislerimizden yapılmaktadır.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir tatil trendi olan gemi seyahatleri ile sizleri dünyanın en egzotik sularında en büyüleyici gemi programları ile ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Gemi markamız olan www.cruisesinturkey.com ,  ESTAMOS TRAVEL seyahat acenta belgesi ile faaliyet göstermektedir. (TURSAB BELGE No: 5511)

Hizmetlerimizi daima çağdaş anlayış, üstün hizmet kalitesi ile sunabilmek adına yatırımlarımızı sürdürerek, yurt içi ve yurt dışı ofislerimiz ile birlikte, profesyonel kadro ve teknolojik gereksinimleri geliştirmekteyiz.
2011 senesinde açmış olduğumuz Miami Ofisimiz ile giderek genişleyen profesyonel kadromuz ile her geçen gün artan alternatif programlarımız ile misafirlerimize her türlü seyahat hizmeti vermektedir.

 

www.estamostravel.com

www.cruisesinturkey.com

www.eskon.biz

www.yunanadalariferibotlari.com